התקשרו אלינו:

אטרקציות באילת

העיר אילת מציעה שלל אטרקציות לכל גיל ולכל מצב רוח. מלבד לתפוס בטן גב בבריכה או על חוף הים ניתן ליהנות מהרבה אטרקציות מגוונות באילת.

:המצפה התת ימי

המצפה התת ימי הוא ללא ספק אטרקציה מרכזית בעיר אילת ואחת משוניות האלמוגים היפות ביותר בעולם כולו.המצפה שוכן על כביש אילת טאבה ומציע מגוון מרתק של פעילויות לכל המשפחה.

באי המצפה אתם מוזמנים להצטרף להדרכות, לצפות בהאכלה של כרישים, הסברים על צבי ים ענקיים, כניסה לחדר חושך שהמדמה חיים בעומק הים, צפייה באלמוגים, חתולי ים וחיות ים מיוחדות בסביבתן הטבעית.

בנוסף הנכם מוזמנים לאושיונריום – סימולאטור ימי מהגדולים והחדישים בישראל; שייט בספינת זכוכית והאמזונס - תצוגה לא שגרתית של בעלי חיים שמקורם באזור נהר האמזונס, ביניהם: נחש אנקונדה ענק, דגי פירינאות טורפים ועוד. 

 

פארק תמנע:

 אתר המשלב נוף מדהים עם סיפור היסטורי מרתק ופעילויות מהנות לכל המשפחה. כ- 25 ק"מ צפונית לאילת על כביש הערבה, נמצא במרכזו של העמק האדום. בפארק תוכלו לנסוע בין האתרים ברכב פרטי או לבחור מגוון מסלולים בהליכה רגלית. הפארק מציע שפע של פעילויות ואתרים: מכרות הזמן- מיצג חוויתי באולם עגול עם במה מסתובבת ומסכים ב- 360 מעלות. מסלולי הליכה קלים ומגוון מסלולים למטיבי לכת. מקום למילוי בקבוקי חול צבעוני,מאהל בדואי המציע תפריט מגוון, אגם מלאכותי עליו אפשר לשוט בסירת פדלים וכמובן האתרים המפורסמים והמרהיבים: הקשתות והמכרות העתיקים, המרכבות- עמק ציורי הסלע, הפטרייה ומחנות ההתכה, ועמודי שלמה ומקדש האלה ת'חור. 

 בכניסה לפארק עמדת מידע בה תוכלו לקבל מפה, מדריך אלקטרוני ומידע על המסלולים ועל המקום.

בימי הקיץ מציע הפארק סיורים ליליים- לילות קיץ קסומים בתאום מראש עם רכבים פרטיים או בקבוצות מאורגנות

 

או אם בא לכם ממש לגוון- נסו את 101 האטרקציות החינמיות באילת בלינק הבא: https://eilat.city/public-activities-lp

 

Malon Logo