התקשרו אלינו:

חופשה בטבריה

במשך שנים רבות טבריה, עיר הקיט של הגליל, היתה אחת מיעדי התיירות המבוקשים בישראל. בגלל מצב הכנרת והתפתחות אזורי תיירות נוספים באזור הגליל ירדה קרנה של טבריה. למרות זאת, טבריה נותרה עיר תיירות מובהקת אשר מציעה לנופש הישראלי מלונות אייכותים, חופי רחצה מקסימים ושאר אטרקציות לבילוי מהנה.

טבריה אינה רק אתר תיירות לנופש ימי אלא גם עיר תיירותית חשובה מבחינה דתית. טבריה מושכת מדי שנה אלפי צליינים נוצרים אשר מגיעים אליה מכל העולם לבקר במקומות הקדושים לנצרות ולראות במו עינהם היכן ישו צעד על המים כפי שמסופר בברית החדשה.

מבחינת חשיבות ליהדות, בטבריה קבורים הרמב"ם, רבי יוחנן בן זכאי, רבי מאיר בעל הנס ועוד קברים נוספים של אישים בעלי חשיבות יהודית היסטורית.

בטבריה יש מספר אתרים היסטוריים חשובים, כמו הפארק הארכיאולוגי הממוקם בכניסה הדרומית לעיר, המנזר היווני ומספר מסגדים עתיקים מאוד.

ביציאה מן העיר טבריה, נמצא גן לאומי חמת טבריה. באתר זה נמצאו שרידי העיר העתיקה "חמת". עיר זו היתה מיושבת בתקופת הכנענים והונחלה לשבט נפתלי לאחר כיבוש הארץ על ידי יהושוע בן נון. בין שרידי בית הכנסת, מהמאה ה-4, שנמצא במקום, מצויה רצפת פסיפס מקסימה של גלגל המזלות. במקום נובעים 17 מעיינות חמים, מעיינות מרפא וחמאם.

נופש בטבריה מתאים גם למשפחות וגם לבילוי זוגי רומנטי. בטבריה יש מלונות רבים ברמות שונות, אשר יוכלו להתאים לכל כיס, כמו גם מבחר מסעדות , בתי קפה ופאבים לבילויים בלילות.

תוכלו לעזר בצוות שלנו לתכנן את החופשה המושלמת עבורכם בטבריה, בדיוק לפי רצונכם.

לפרטים נוספים כדאי לבדוק גם בתי מלון בטבריה

 

Malon Logo