התקשרו אלינו:

פסח בים המלח

אחד היעדים הבולטים בפסח, הוא אזור בתי מלון בים המלח. ים המלח מלא תיירים במשך כל השנה, אבל בתקופת חג הפסח בתי המלון מגיעים לתפוסה של 100% וקשה להשיג חדרים פנויים בבתי המלון.

מלבד חופשת החג, והילדים שנמצאים בחופש, לבלות את פסח בים המלח מומלץ בעיקר בגלל מזג האוויר. האקלים השורר בים המלח בחודשי הקיץ הוא לוהט ואף קיצוני, עם טמפרטורה ממוצעת של מעל 40 מעלות בחודשי הקיץ. בתקופת חג הפסח, בחודש אפריל, מזג האוויר אידיאלי לבילוי לכל המשפחה, חם ונעים, ללא לחות וללא טמפרטורות קיצוניות כמו בחודשי הקיץ. טמפ' המים נעימה, מה שמאפשר גם שהות נעימה בחוץ וגם בתור המים.

כמו בכל שנה, בתי המלון מציעים הטבות, מבצעים ודילים משתלמים לאלו המזמינים את חופשת פסח בים המלח מוקדם יותר, לקראת ינואר פבואר. כרגע עוד ניתן להשיג חדרים במיטב בתי המלון בים המלח בפסח במחירים משתלמים מאוד. הזמנה מוקדמת מומלצת בעיקר גם לקבוצות או משפחות המעוניינות להזמין מספר חדרים באותו מלון, משימה כמעט בלתי אפשרית כאשר מתקרבים לחג הפסח.

לפרטים על המבצעים השונים, פתחנו עמוד מיוחד, מבצעים לפסח, בו תוכלו לבדוק את הדילים הכי אטרקטיבים שהכנו לכם לפסח. חופשה נעימה !

Malon Logo